Crowdsourcing goeroe in Amsterdam


Aankomende donderdag vindt de eerste versie van SocialStrategyTalk plaats in Amsterdam. De kickoff van dit terugkerende evenement staat in het teken van Crowdsourcing.

SocialStrategyTalk gaat over de strategische benadering van de mogelijkheden die het sociale web organisaties biedt. De doelstelling is om ondernemers, corporates en overheden te verbinden, informeren en inspireren. Het evenement wordt georganiseerd door ViNT en CreativeCrowds.

Twee sprekers zullen het thema van de avond uitwerken:
Ten eerste zal Menno Bouwes van het ministerie van justitie vertellen over het besluit van het kabinet Balkenende om te experimenteren met crowdsourcing van het maken van wetsontwerpen.

Later zal niemand minder dan de bedenker van Crowdsourcing, Jeff Howe, vertellen over zijn boek dat deze zomer uitkomt: “crowdsourcing”. Jeff is editor bij Wired en schreef in 2006 een spraakmakend artikel dat een brede trend beschreef: “the rise of the amateur”.

SocialStrategyTalk – 22 mei 2008, 15.30 – 20 uur in Amsterdam. Het formele gedeelte loopt tot ongeveer 18.45 uur daarna is er ruimte voor “social talk”. Schrijf je kostenloos in via meetup.

Be Sociable, Share!

Leave a Reply