Al jaren hebben we te kampen met volgepropte snelwegen. Tot op heden is nog geen oplossing bedacht voor dit nijpende probleem. De files zijn eigenlijk alleen maar groter geworden.
Een oplossing zou een soort van vliegmobiel kunnen zijn. Een combinatie van een automobiel en een vliegtuig. Een UFO dus. Het bedrijf Moller buigt zich al jaren over dit soort voertuigen. Deze week lieten zij middels een persbericht weten dat hun vliegende schotel in produktie gaat. Het beestje moet rond de 45.000 euro gaan kosten.
Een filmpje van de M200G kun je in de comments bekijken.
krijgen we na het fileflirten (www.fileflirt.nl) in de toekomst dan ook ufoflirten?
Mzzl
Michel
Die Moller-gang is redelijk op tijd ook nog, getuige een voorspelling van ruim 3 jaar geleden: “The flying car that is not in your garage now will continue to not be there until at least 2006.” (http://www.metroactive.com/papers/cruz/01.08.03/skycars-0302.html)
Kijk ook hier (http://images.businessweek.com/ss/06/03/flyingcars/source/10.htm) voor 14 prachtige plaatjes!
Leuk, maar primitief, als je het vergelijkt met echte UFO’s. Ik vraag me trouwens af waar die verbinding met die kraan voor nodig is. Voor de veiligheid of voor de energievoorziening?